PRZEŚLIJ

Przy użyciu platformy MEDIABIN można dostarczyć multimedia i inne pliki cyfrowe do wskazanego odbiorcy, korzystając z popularnych przeglądarek i sieci internetowej. Jeżeli będzie to konieczne, operator MEDIABIN zajmie się zamianą formatu pliku na format akceptowany przez odbiorcę. Możliwe jest udostępnienie własnego konta partnerom w celu zamieszczenia materiałów.

PRZECHOWAJ

Platforma MEDIABIN przechowuje zasoby cyfrowe w bezpiecznym archiwum, które gwarantuje dostęp do wszystkich treści 24h na dobę. Zarządzanie materiałami możliwe jest dzięki systemowi metadanych i słów kluczowych. System pozwala na szybkie wyszukiwanie zamieszczonych wcześniej materiałów, uzyskanie informacji technicznych o formacie pliku oraz dostęp do metryki pliku (metadane) sporządzonej w trakcie jego zamieszczania. Metryki plików są w pełni edytowalne.

OBEJRZYJ

Treści cyfrowe przechowywane w MEDIABIN są zawsze dostępne dla użytkowników konta, zgodnie z wcześniej określonymi uprawnieniami. Można je szybko obejrzeć w postaci miniaturki, za pomocą przeglądarki internetowej, bez konieczności czasochłonnego pobierania oryginalnego materiału.

UDOSTĘPNIJ

MEDIABIN umożliwia wgląd do zamieszczonych treści wybranym partnerom i współpracownikom, a także udostępnianie plików, zarówno w postaci miniaturek, jak i oryginalnych materiałów. Wygenerowany i przekazany za pomocą maila specjalny link, pozwala na obejrzenie miniaturki lub ściągnięcie materiału oryginalnego.

WYŚLIJ DO ODBIORCY

Zasadniczą funkcją platformy MEDIABIN jest wysyłanie plików do wybranych odbiorców. Należy umieścić na platformie plik w formacie zgodnym z wymaganiami technicznymi MEDIABIN i zlecić wysyłkę np. materiału dźwiękowego lub audiowizalnego do portalu internetowego. Zlecenie wysyłki pliku jest bardzo proste. Wystarczy zaznaczyć na liście wybranego przez siebie nadawcę lub nadawców oraz nacisnąć przycisk „wyślij” aby uruchomić procedurę wysyłki. Operator MEDIABIN zajmie się przygotowaniem plików emisyjnych zgodnie z wymaganiami technicznymi poszczególnych nadawców i prześle pliki do emisji.

UWAGA: Usługa wysłania materiałów emisyjnych do nadawcy jest płatna, zgodnie z cennikiem MEDIABIN.

PRODUKCJA AUDIOWIZUALNA

MEDIABIN dzięki swojej funkcjonalności,  może wspierać również plany zdjęciowe filmowych produkcji fabularnych oraz postprodukcję filmową. Jako platforma multimedialna, magazynuje oraz przesyła do wybranej liczby osób podgląd do materiału który uprzednio został umieszczony w systemie, a dzięki możliwości tworzenia kont użytkowników, zapewnia stały dostęp do materiałów nawet dla całej ekipy zdjęciowej. Pełne brzmienie oferty dla produkcji filmowej można pobrać pod TYM linkiem.